Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

luxury travel, romantic couple in beach hotel luxury travel, romantic beach getaway holidays for honeymoon couple, tropical vacation in luxurious hotel Vacations Stock Photo
Uprzejmie informujemy, że nie mamy możliwości zorganizowania uroczystego zakończenia roku szkolnego 2020/21 w budynku szkoły, ponieważ nadal obowiązują obostrzenia związane z pandemią COVID- 19. W związku z tym w sobotę 19.06.2021 roku odbędą się lekcje zgodnie z planem. W czasie lekcji nauczyciele podziękują uczniom za wytrwałość, sumienność i udział w zajęciach. Świadectwa zostaną rozdane we wrześniu 2021 roku. Uczniowie, którzy muszą mieć świadectwo wcześniej, będą mogli odebrać ten dokument po 23.06.21 roku u kierownika szkoły lub u wychowawców klas. We wrześniu trzeba będzie oddać wypożyczone podręczniki.
Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za wspaniałą współpracę, zrozumienie i pomoc w realizacji procesu nauczania. Wirus COVID-19 zatrzymał świat, ale nie zabił w nas chęci zgłębiania wiedzy, zdobywania nowych umiejętności i pokonywania trudności. W tak trudnych warunkach wspólnie kształtowaliśmy  piękne patriotyczne postawy naszych dzieci i naszej młodzieży. To przede wszystkim zasługa Państwa, odpowiedzialnych i mądrych Rodziców. Dziękujemy.
Informacje o uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2021/22 prześlemy w połowie sierpnia 2021 roku.
Życzymy bezpiecznych, ciekawych, pełnych pięknych przygód wakacji.

Kierownik, Nauczyciele, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski